Aynalı Su Perdesi İle Şık Dekorasyonlar 

su perdesi
Cafe ve Restoranlar için Modern Su Dekorları
17 Ocak 2019

Aynalı Su Perdesi İle Şık Dekorasyonlar 

Aynalı Su Perdesi İle Şık Dekorasyonlar

Aynalı su perdeleri, kullanıldıkları her ortama şıklık katan aksesuarlardır. Sanatsal görünüm ve estetik sunumlarıyla, ferahlık sağlarlar. Evde, iş yerlerinde, restoran ve kafelerde kullanılabilen su perdeleri, aynalı tasarımları ile daha akışkan bir form sunuyorlar.
Su perdelerinin kullanım amacı, tamamen dekorasyon içindir. Dinginlik ve rahatlama sağlayan su perdeleri, kullanıldıkları ortamda temiz oksijen salınımı ve ortamın ideal nemi için de idealdir.

Bina ve Apartmanlarda Su Perde Dekorları

Mimariye katkı sağlamak ve sıra dışı görünümler elde etmek için, aynalı su perdeleri kullanabilirsiniz. Şirket binaları, kamu ve özel kuruluşlar, site, bina ve apartmanlar, spor salonları, masaj salonları ve güzellik merkezleri gibi pek çok alanda kullanılan aynalı su perdeleri, yapıların daha şık ve seçkin görünmesini sağlar.
Farklı büyüklük ve uzunluklarda imal edilen su perdeleri, gölgeli ayna formları, desenli aylar ve renkli ayna formları gibi farklı dizayn özelliklerine sahiptir.

Evinizin En Şık Köşesinde Aynalı Su Perdesi

Antre ve giriş bölümleri, geniş mutfaklar, kış bahçeleri, balkonlar veya salonlar gibi oldukça alternatifli alanlarda kullanılabilen su perdeleri, mobilya tasarımlarınıza uyum sağlar. Ahşap paneller, metal çerçeveler, lake kaplamalar ve dilediğiniz materyalde tasarımları ile evinizin dekoruna ekstra şıklık katar.
Duvardan duvara kaplama, kapı veya pencere boyutlarına kaplama, şömine boyutlarında su perdesi ya da dilediğiniz ölçü ve modellerde ürünler ile muazzam tasarımlar uygulayabilirsiniz.
Otomatik su sirkülasyon sistemi, ayarlanabilir modüller ve akvaryum formunda incecik akan su kanalları ile ister şeffaf ister renkli su perde sistemi bulunuyor.

Renkli Camlardan Berrak Akışlar

Renkli cam ve renkli ayna tasarımlarıyla dizayn edilen su perdeleri, farklı akış modları ile istenilen formda görünüm sağlıyor. Mobilya ve ev dekoruna uygun renk seçimleriyle kombinasyonlar sağlayabilirsiniz. Akış özellikleri ise yoğun, katmanlı, ince gibi farklı ayarlama özellikleri ile dizayn ediliyor.
Farklı büyüklük, genişlik ve uzunluklar, geometrik şekiller, ayna, pano ve su sisteminde kullanılan birbirinden farklı dizaynlar ile her zevke uygun tasarım örnekleri bulunuyor. Modern, konforlu ve şık dekorlar için şahane sunumları inceleyebilirsiniz.

WhatsApp chat
TIKLA HEMEN ARA