Bahçeler İçin Su Dekorları

su perdesi
Cafe ve Restoranlar için Modern Su Dekorları
17 Ocak 2019
Hotel Dekorasyonu için Su Dekorları
23 Ocak 2019

Bahçeler İçin Su Dekorları

Bahçeler İçin Su Dekorları

Futuristik yaklaşımlar ve oryantalist tasarımlar ile Ala Concept modelleri, bahçelere güzellik katıyor. Sicimli şelale tasarımlarından su dekorlarına, minik masa şelale modellerinden çağlayan duvar ünitelerine dek onlarca seçenek bulunuyor.

Bahçeler için su dekorları, iki farklı grupta değerlendirilir. Doğal bahçeler ve kış bahçeleri niteliğindeki kapalı alanlar için uygulanan su dekorlarıdır. Doğal bahçelerde tasarlanan su dekorları, bahçenin niteliği, boyutları ve konsept özelliklerine göre uygulanıyor.

Kış bahçelerinde ise yine dekorasyon stiline ve yapının teknik özelliklerine bağlı olarak birbirinden farklı dekorlar uygulanabiliyor.

Doğal Bahçelerde Su Dekorları

Geçmişin emme- basma- tulumba modelleri, günümüzün trendleri arasında yer alıyor. Otantik ve vintage tasarımlar arasında yer alan tulumba dekorları, su küpleri ve metalden- bakırdan imal edilen bahçe dekorları, iç kısmına yerleştirilen su sirkülasyon sistemleriyle şahane bir görselliğe bürünüyor.

Geçmişin avlu havuzları yine 2019’un trendleri arasında yer alıyor. Bahçelerde su ihtiyacını gidermek için ortalama 1 m uzunluğunda yapılan çeşme havuzları, metal tasarımlar ve geniş oluklar ile bahçelere tasarım şıklığı katıyor. Serbest akış su sistemleriyle yapılan bahçe dekorlarında, duvar şelaleleri hem çok moda hem de tüm bahçelere tarz katan dekorlar arasında yer alıyor.

Kış Bahçelerinde Akışkan Tasarımlar

Lobiler, kış bahçeleri, kapalı teraslar ve tüm iç mekanlara uygulanan bahçe su dekorları, su perdelerinin farklı kombinasyonlarıyla üretiliyor. Baloncuklu su duvarı, sicimli su perdesi, bahçe şelaleleri ve masa şelalesi gibi tasarımlar, kış bahçelerine enerji katan dekorlar arasındadır.

Camlı su perdeleri, aynalı su perdeleri ve özel tasarım su şelale modelleri, dekorasyon ve yapıda kullanılan mobilya seçimlerine göre uygulanıyor. Duvar üniteleri ve duvar şelale modelleri, farklı tasarımları ile kış bahçeleri ve iç alanlarda en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor.

Porselen Su Dekorları

Çiçek saksıları, su küpleri, Japon kaseleri ve bambu tasarımlar gibi çok özel ve konsept tasarımlarla bahçelerinize ihtişam katabilirsiniz. Porselen şıklığında dizayn edilen su dekorları, farklı renkler, modeller ve kaliteli ham maddeleri ile tüm yaşam alanlarına görsel şölen sunan dekor ürünleridir.

WhatsApp chat
TIKLA HEMEN ARA