Cafe ve Restoranlar için Modern Su Dekorları

Aynalı Su Perdesi İle Şık Dekorasyonlar 
8 Ocak 2019
Bahçeler İçin Su Dekorları
18 Ocak 2019

Cafe ve Restoranlar için Modern Su Dekorları

su perdesi

su perdesi

Cafe ve Restoranlar için Modern Su Dekorları

Modern dekorasyon stilleri ve endüstriyel tasarım özelliklerinin birlikteliği, cafe ve restoranlar için modern su dekorları örnekleri sunuyor. İşletmelerin statü, nitelik ve dekorasyon konseptlerine göre çok özel modeller uyarlanabilir.

Su perdesi, duvar şelalesi, zik zak şelale konseptleri, küp şelale modelleri, aynalı ve camlı su duvarları gibi farklı tasarımlar uygulanarak, modern ve şık bir dekorasyon yapılabilir.

Resital Niteliğinde Su Perdeleri

Piyanodan dingin ve akışkan şekilde akan su, şahane bir tablodan şelale misali akan su gibi farklı konseptlerde, su perdesi uygulamaları bulunuyor. Alan ve mekana bağlı olarak istenilen her nitelikte su dekorları uygulanabilir. Sanat merkezlerinde, iş ve yaşam merkezlerinde, özel şirket binalarında, turizm tesislerinde, spa ve güzellik merkezlerinde…

Tüm alanların stil ve tasarım özelliklerine göre modern su perdeleri, havuzları ve uygulamaları yapılabilir. Yatay ve dikey akış sistemlerine, suyun akış hızını- yoğunluğunu ayarlama özelliklerine göre farklı konseptler dizayn edilebilir.

Bahçe ve açık alanlarda daha doğal su tasarımları uygulanırken, iç mekanlarda mobilya ve stile göre ütopik tasarımlar kurulum edilebilir. Bir ağacın estetik oluğundan akan su, duvara asılı bir gitarın tellerinden yavaş ve narin akan su veya eğlenceli tasarımlarda devasa kahve fincanından buhar efektleriyle yoğunlaşarak sızan su…

Hayal gücü, tasarım ve yaratıcılık özelliklerine bağlı olarak, tüm mekanlar eşsiz bir sanat eserine dönüştürülebilir. Kafe ve restoranlarda kullanılan dekorasyon özellikleri ve işletmenin konseptine göre sıra dışı kombinasyonlar tasarlanabilir.

Cafe ve Restoranlarda En Çok Tercih Edilen Su Tasarımları

Aynalı ve camlı su perdeleri, işletmelerin en çok ercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Farklı boyutlar ve tasarımlarda şık, kaliteli ve ekstra efektli su perdeleri, muazzam görünüm sağlıyor.

 

WhatsApp chat
TIKLA HEMEN ARA