Bahçe Şelalesi

Bahçe Şelaleleri artık vazgeçilmez dekorlarımızdan oldu. Bahçemize ya bir Su Perdesi, ya bir Duvar Şelalesi yada Doğal Şelale, Doğal Dere istiyoruz. Ala Concept olarak istediğiniz şelale tasarımlarını bahçenize en iyi şekilde tasarlayarak iş bitiminde sizlere harika bir şelale sunumu hazırlıyoruz.

Bahçeler için şelale tasarımları iç mekanlara göre çok daha geniş tasarımlar mevcuttur, böylelikle dış mekanlarınızı isteiğinz doğrultusunda çok daha özgün modeller çıkartabilmekteyiz.

Bahçe Şelalesi Kurulum Montaj; Tasarıma göre değişmektedir, Su Perdesi, Sicim şelalesi, Duvar Şelales ürünler montaja hazır vaziyette gelmektedir. Doğal Şelaleler ve daha özgün tasarımlar yerinde imal edilmektedir. Şelale boyutuna göre montaj süresi değişmektedir.

Bahçe Şelalesi Bakım Koruma: Duvar Şelalesi, Su Perdesi, Sicim Şelalesi çalıştığı sürece bulunduğu ortama göre farklı oranlarda buharlaşma sonucu su kaybeder. Ortalama haftada 2 –3 lt arası su ilave edilir. Her su ilavesinde su tazeliğini koruyarak yosunlaşma ve koku gibi problemler yaşanmayacaktır. Son olarak ürünü çalıştırmayı durdurduğunuzda kuru bir bez ile ürün camını iyice silmeniz camın kireçlenmesini önleyecektir.

Malzeme kalitesi; Metal kısımları tamamen 304 kalite paslanmaz çeliktir. Devir daim motorları en sessiz modeller kullanılmaktadır. Ürün üzerine çizilmeye ve çatlamaya karşı sıcak fırın boya işlemi uygulanır. Doğal Şelaleler ise tamamen doğal taşlardan imal edilmektedir.

Resim GalerisiWhatsApp chat
TIKLA HEMEN ARA