Duvar Şelalesi Tasarımları

İç ve dış mekan Duvar Şelalesi, en yenilikçi ürünlerimizden biri olmakla beraber dekorasyon grubunda en göz alıcı tasarımıdır.

Duvar Şelaleleri ile suyun müthiş sesini duyarak, LED aydınlatmaların veya spot aydınlatmaların, doğal taş görüntüsünün üzerindeki akan suya yansıdığında o göz alıcı müthiş manzaranın tadını ister evinizde alın ister ofisinizde veya cafe, restoranınız da müşterinizle paylaşarak onları etki altında bırakın. Duvar Şelalelerini en iyi kalitede ve heyecan verici seçenekleriyle beraber montaj kolaylığı sağlıyoruz. Ürünlerimizin metal kısımları paslanmaz, cam kısımları temperli olmakla beraber son derecede kalitelidir ve genel kalitemizle gurur duyuyoruz.

Duvar Şelalesi Kurulum Montaj; Ürünler montajlı vaziyette teslim edilir. Ürün paketi açılır, ürün kullanılacak yere yerleştirilir, ürünün su haznesine belirtilen seviyeye kadar su doldurulur ve hazne kapağı kapatılarak kapağın üzeri dekoratif taşlar ile süslenir. Ürünün fişi takılı olduğunda tek düğmeyle ürünü çalıştırıp kapatabilirsiniz.

Duvar Şelalesi Bakım Koruma: Ürün çalıştığı sürece bulunduğu ortama göre farklı oranlarda buharlaşma sonucu su kaybeder. Ortalama haftada 2 –3 lt arası su ilave edilir. Her su ilavesinde su tazeliğini koruyarak yosunlaşma ve koku gibi problemler yaşanmayacaktır. Son olarak ürünü çalıştırmayı durdurduğunuzda kuru bir bez ile ürün camını iyice silmeniz camın kireçlenmesini önleyecektir.

Malzeme kalitesi;
Metal kısımları tamamen 304 kalite paslanmaz çeliktir.
Devir daim motorları en sessiz modeller kullanılmaktadır.
Ürün üzerine çizilmeye ve çatlamaya karşı sıcak fırın boya işlemi uygulanır.
Duvar Şelalesi iç ve dış mekanlar için kullanılan dekoratif su duvarıdır.

Duvar Şelalesi Kullanım alanları; Evler, Bahçeler, Hamamlar, Oteller, Cafeler, Ofisler, İş hanları, Avmler, Parklar, Mağazalar, Hastaneler gibi hayatımızın her alanlarına özgün bir şekilde tasarlanır.

Resim GalerisiWhatsApp chat
TIKLA HEMEN ARA