Sicim - Misina Şelaleleri

Sicim – Misina Şelalesi iç ve dış mekanlar için üretilmiş görüntüsü ile yağmuru hatırlatan modern şelale tasarımıdır.

İstenilen ölçülere göre üretilen Sicim-Misina Şelalesi her sicimden artarda su tanelerinin akmasıyla harika bir görüntü vermektedir. Su görüntüsünün üzerine verdiğimiz led ışıkları, görüntü kalitesini regarenk formatına bürümektedir. Bulunduğu mekanı adeta görsel şölene çeviren Sicim – Misina Şelelalesi yağmur sesi ile birlikte bizleri büyülemeye devam ediyor. Bu yapay yağmur görünümündeki ürünümüz iç ve dış mekanlara uyumlu olarak üretilemkte ve kullanılmakdatır.

Sicim – Misina Şelale Kurulum Montaj; Ürünler montajlı vaziyette teslim edilir. Ürün paketi açılır, ürün kullanılacak yere yerleştirilir, ürünün su haznesine belirtilen seviyeye kadar su doldurulur ve hazne kapağı kapatılarak kapağın üzeri dekoratif taşlar ile süslenir. Ürünün fişi takılı olduğunda tek düğmeyle ürünü çalıştırıp kapatabilirsiniz.

Sicim – Misina Şelale Bakım Koruma: Duvar Şelalesi, Su Perdesi, Sicim Şelalesi çalıştığı sürece bulunduğu ortama göre farklı oranlarda buharlaşma sonucu su kaybeder. Ortalama haftada 2 –3 lt arası su ilave edilir. Her su ilavesinde su tazeliğini koruyarak yosunlaşma ve koku gibi problemler yaşanmayacaktır. Son olarak ürünü çalıştırmayı durdurduğunuzda kuru bir bez ile ürün camını iyice silmeniz camın kireçlenmesini önleyecektir.

Malzeme kalitesi; Metal kısımları tamamen 304 kalite paslanmaz çeliktir. Devir daim motorları en sessiz modeller

Resim GalerisiWhatsApp chat
TIKLA HEMEN ARA